Якщо виникло запитання,
зв'яжіться з нами:
тел. (093) 564 78 81
Пн-Нд 10:00 - 20:00

BLACK

Оригінально і навіть екстравагантно виглядає чорна раковина з натурального каменю. Такий виріб привносить нотки шику в будь-який інтер'єр. Завдяки ручній обробці має найрізноманітніші форми. Відрізняється глибоким кольором з блискучими прожилками або вкрапленнями.

Форми кам'яних раковин

Мармур відрізняється меншою щільністю, ніж онікс або граніт. Такі слябів легше піддаються обробці, тому можуть приймати різні форми:

  • прямокутні або квадратні - підходять для класичних інтер'єрів;
  • округлі або овальні - часто використовуються для еко стилю;
  • у вигляді чаш, тарілок або безформних брил з відполірованою внутрішньою поверхнею - сподобаються тим, хто любить оригінальні речі.

Чорні мармурові умивальники встановлюють на кам'яну, дерев'яну стільницю, металеву основу накладним способом. Також мийка з натурального каменю чорна відмінно поєднується зі склом. Це може бути багатошаровий триплекс з прозорою, матовою поверхнею або кольоровою обробкою.

Оригінально виглядають кам'яні стільниці з умивальником у вигляді зробленого поглиблення. Цілісна конструкція найчастіше встановлюється на дерев'яну тумбу, ніж створює гарну інтер'єрну композицію. Поєднується з сучасною сантехнікою або оформленої під ретро-стиль.

Чому чорна мийка з натурального каменю користується попитом

Природні матеріали все частіше використовуються в оформленні інтер'єрів. Технологія обробки мармуру дозволяє майстрам домагатися:

  • міцності матеріалу;
  • довговічності експлуатації;
  • оригінального зовнішнього вигляду;
  • стійкості до різних ушкоджень.

Правильно виконана поліровка і шліфовка повністю розкриває глибину відтінку, фактуру каменю. Не менш ефектно виглядають раковини з шорсткою зовнішньою поверхнею. У таких моделей внутрішня частина відшліфована, а зовнішня - відповідає натуральному увазі мармуру, що по-своєму виглядає красиво.

Якщо ви вирішили купити умивальник - чорний мармур здивує варіантами відтінків. Вкраплення кварцу додадуть блиску, а домішки бітуму і графіту додадуть обробленої поверхні синюватий або сіруватий відлив.

Як заощадити?

Сантехніка з натурального каменю коштує помітно дорожче звичних виробів з нержавіючої сталі. Але, своєю оригінальною формою, кольором і зовнішнім виглядом повністю компенсує різницю в ціні. Якщо ви вирішили купити чорну раковину кам'яну в Києві, то можете заощадити на стільниці. Наприклад, вибрати варіант зі штучного каменю, який візуально не відрізняється від природного мармуру. Або встановити чашу на поверхню з міцного МДФ, покритого натуральним шпоном (замість масиву). Також можна порадитися з дизайнером перед тим, як чорну кам'яну раковину купити в Києві і встановити у ванній.