Якщо виникло запитання,
зв'яжіться з нами:
тел. (093) 564 78 81
Пн-Нд 10:00 - 20:00

RED

До презентабельної сантехніки відноситься мийка з натурального каменю червона, яка відрізняється не тільки естетичністю, але і зручністю використання в побуті. Виконана в оригінальному колірному рішенні, вона органічно впишеться в сучасні стилістичні напрямки, акцентуючи на собі увагу в інтер'єрі. А завдяки високим характеристикам і ергономічним формам забезпечить максимальну комфортність при експлуатації.

Переважні особливості кам'яних раковин

Раковина є обов'язковим, активно функціонуючим елементом у ванній кімнаті. Тому, коли матеріалом виготовлення служить натуральний камінь, такий як мармур, можна розраховувати на чудовий дизайн, грамотне облаштування простору приміщення і довгострокове використання сантехніки. А все тому, що вироби даної категорії мають такі високі характеристики, як:

  • практичність;
  • гарний зовнішній вигляд;
  • витримування навантажень;
  • щільність;
  • стійкість до температурних перепадів;
  • не провідність електрики;
  • стійкість до вигорання кольору;
  • екологічна безпека.

Одним з вагомих плюсів є і те, що раковина з натурального червоного каменю гасить звук води, що ллється. Для зниження пористості природного матеріалу при виготовленні мийок застосовують спеціальну обробку, яка не впливає на природний малюнок і структуру. А спеціальне покриття забезпечує поверхні максимальну гігієнічність і гладкість. Що стосується догляду за кам'яними раковинами, то тут необхідно використовувати неабразивні засоби і губки.

Конструкції та форми

Технологія виробництва кам'яних виробів дає можливість виготовляти із цільних натуральних каменів раковини різних розмірів, конструкцій, форм і дизайну. Червоні мийки з каменю можуть бути круглими, квадратними, прямокутними, овальними з оптимальною глибиною чаші. Також різними варіантами комплектацій передбачена наявність додаткових аксесуарів, виконаних з того ж матеріалу. Завдяки чому мийка з мармуру стає багатофункціональною, що дозволяє використовувати її з ще більшим комфортом.