Якщо виникло запитання,
зв'яжіться з нами:
тел. (093) 564 78 81
Пн-Нд 10:00 - 20:00

RIVER STONE

Раковини, висічені з великих шматків річкового каменю, поєднують в собі естетику і функціональність. Сантехнічні вироби мають достатню міцність, стійко переносять вплив вологості і перепади температур. Для створення гармонійних інтер'єрів власникам нерухомості залишається тільки підібрати в каталозі сподобався дизайн умивальника.

Миття з річкового каменю: переваги

Стриманий і лаконічний вигляд, який вписується в концепцію класики і «хай-теку» - не єдиний плюс умивальників з річкового каменю. До числа переваг товару відносять:

  • Простота монтажу

    Для розміщення буде потрібна стільниця, стійка або п'єдестал, який забезпечить стійкість конструкції.

  • Підтримка комфортної атмосфери

    Звук падаючих зі змішувача крапель ледь помітний на слух. Матеріал має унікальну якість - глушить шум води.

  • Мінімальна потреба в догляді

    Забруднення очищаються за допомогою стандартних миючих засобів, які не містять у складі агресивних абразивних частинок, лугів і кислот. Строкатий малюнок на мийці приховує сліди мильних бризок, розлучення.

Купити раковину з річкового каменю в Україні

Вирішивши встановити вдома або в квартирі ефектну мийку з річкового каменю, вдасться надовго забути про необхідність заміни сантехнічного виробу. На його поверхні рідко з'являються відколи й ушкодження, подряпини та інші дефекти. Купівля товару - відмінний варіант інвестицій! Виробниками умивальників дотримані і вимоги до безпеки. Реалізовані прилади відповідають гігієнічним стандартам, можуть без ризику для здоров'я монтуватися в житлових зонах.

Асортиментний ряд

В каталозі представлені мийки красивих природних відтінків з унікальними малюнками і фактурами природних матеріалів. Підбирають вироби по ширині, глибині і формі, приймаючи до уваги площу і особливості меблювання в кімнаті. У приміщенні можна встановити дві невеликі чаші, або ж віддати перевагу оригінальній асиметричній раковині значних габаритів. У будь-якому випадку результат виправдає очікування, а інтер'єр знайде індивідуальність!