Якщо виникло запитання,
зв'яжіться з нами:
тел. (093) 564 78 81
Пн-Нд 10:00 - 20:00

FOSSIL WOOD

Кожна раковина з скам'янілого масиву дерева має унікальний характер. Дивовижний матеріал, вік якого сягає кількох тисяч років, зберігає внутрішню структуру і автентичний малюнок річних кілець деревини. Він надає ретельно обробленій і відполірованій поверхні сантехнічного приладу красивий натуральний відтінок. В інтер'єрі кімнати з'являється особлива атмосфера, що нагадує про близькість і єдність з природою.

Раковина з скам'янілого дерева: елітний аксесуар з гідними експлуатаційними властивостями

Крім незаперечною естетики і практичності, мийка володіє і іншими достоїнствами:

  • Простий догляд

    Забруднення не вбираються в поверхню, тому для підтримки шикарного зовнішнього вигляду базового догляду за виробом досить.

  • Оригінальні варіанти установки

    Монтаж здійснюють на стільницю, стійку або п'єдестал

  • Різноманіття форм і забарвлень

    В благородних відтінках кремового, бежевого і шоколадного кольору представлені великі місткі мийки різних форм, а також набори з двох умивальників з невеликими акуратними чашами.

Механічна міцність - ще один важливий аспект раковин з екологічно безпечного матеріалу, який виявляє стійкість до температурних перепадів, високої вологості і хімічних впливів. На виробі не з'являються відколи, глибокі подряпини і ознаки деформацій, а бризки і розводи залишаються непомітними для погляду. Вода стікає в чашу абсолютно безшумно, не порушуючи тишу і спокій під час щоденних гігієнічних ритуалів.

Інвестиція в якість: тонкощі вибору умивальників

Термін служби мийки з скам'янілих порід деревини практично необмежений, тому придбання товару - відмінний варіант інвестування грошей. Виріб підбирають в каталозі за розміром і вагою, а також оцінюють дизайн. В ідеалі умивальник повинен гармонійно вписатися в інтер'єр кімнати, підкреслити цілісність і завершеність оформлення. Стильний сантехнічний прилад дозволить раціонально скористатися кожним сантиметром простору, порадує функціональністю і надійністю!