Якщо виникло запитання,
зв'яжіться з нами:
тел. (093) 564 78 81
Пн-Нд 10:00 - 20:00

Політика конфіденційності

Дана Політика конфіденційності визначає правила отримання, нагромадження, обробки та використання персональних даних, одержаних від відвідувачів, Інтернет-магазином mStones, який знаходиться за посиланням https://www.mstones.com.ua/ (далі Сайт) ФОП Гаврилюк Андрій Богданович, реєстраційний номер 2993212733 (далі Інтернет-магазин).

Інтернет-магазин докладає всіх зусиль для забезпечення поваги щодо приватності і захисту наданої персональної інформації під час користування Сайтом та здійснення покупок в рамках Інтернет-магазину, а також з цією метою здійснює всі необхідні заходи.

 

Дані, які Інтернет-магазин отримує автоматично під час користування Сайтом.

Інтернет-магазин не отримує автоматично жодних даних, за винятком даних, які містяться в файлах, про які йде мова нижче, під час користування Сайтом. Файли "куки" - це малі текстові файли, які надсилає Інтернет-магазин і які зберігаються на Вашому комп'ютері та містять певну інформацію, пов'язану з користуванням Сайтом. Файли "куки", які використовує Інтернет-магазин можуть мати тимчасовий або тривалий характер. Тимчасові файли "куки" видаляються в момент закриття браузера, а постійні файли "куки" зберігаються також після закінчення користування Сайтом та служать для зберігання інформації, що прискорює і полегшує користування Сайтом.

 

В межах Сайту застосовуються наступні види файлів "куки":

 • файли "куки", які дозволяють користуватися послугами, доступними в межах Сайту, наприклад, уповноважуючі файли "куки", які використовуються для послуг, де необхідні повноваження в межах Сайту;

 • "ефективні" файли "куки", які дозволяють збирати інформацію про спосіб використання Сайту;

 • "функціональні" файли "куки", які дозволяють запам'ятовувати обрані користувачем налаштування і персоніфікуючи інтерфейс користувача;

 • файли "куки", які дозволяють вести персоналізований маркетинг.

 

Інтернет-магазин використовує файлі "куки" з наступною метою:

 • пристосування вмісту інтернет-сторінок Сайту до преференції користувача та оптимізації користування сайтом; зокрема ці файли дозволяють розпізнати пристрій користувача Сайту і відповідно відображати сайт, пристосовуючи його до індивідуальних потреб;

 • створення статистики, яка допомагає зрозуміти, як користувачі Сайту користуються інтернет-сторінками, що дозволяє покращувати їх структуру і вміст;

 • персоналізований маркетинг

 

У багатьох випадках програмне забезпечення, призначене для перегляду сайтів (інтернет-браузер) по замовчуванню допускає зберігання файлів "куки" на кінцевому пристрої користувача. Користувачі браузерів можуть в будь-який момент внести зміни налаштувань файлів "куки". Ці налаштування можуть бути змінені, зокрема, таким чином, щоб блокувати автоматичне обслуговування файлів "куки" в налаштуваннях інтернет-браузера або щоразу інформувати про їх розміщення в пристрої користувача. Детальна інформація про можливість і способи обслуговування файлів "куки" знаходиться в налаштуваннях програмного забезпечення (інтернет-браузера). Інтернет-магазин повідомляє, що обмеження застосування файлів "куки" можуть вплинути на деяку функціональну здатність, доступну на інтернет-сторінках Сайту. Більше інформації про файли "куки" знаходиться в розділі "Допомога" в меню інтернет-браузера.

Крім файлів "куки" Інтернет-магазин може також збирати дані, які традиційно збирають адміністратори інтернет-систем в рамках так званих лог-файлів або файлів щоденника. Інформація, яка міститься в лог-файлах може включати зокрема Вашу IP адресу, вид платформи і інтернет-браузера, постачальника інтернет послуг та адресу сторінки, з якої Ви увійшли на Сайт.

Деякі підсторінки в межах Сайту та інші засоби комунікації з відвідувачами Сайту можуть містити так звані "web beacons" (електронні картинки). "Web beacons" дозволяють отримувати таку інформацію, як наприклад IP адреса пристрою, на який завантажувалася сторінка, на який "web beacon" був розміщений, URL сторінки, час завантаження сторінки, вид браузера, а також інформація, яка міститься в файлах "куки", з метою оцінки ефективності реклами. Ці дані архівуються і використовуються з метою статистичного аналізу і оцінки глобального руху користувачів Сайту. Ці дані не пов'язані з наданими користувачами Сайту персональними даними.

 

Дані, які отримує Інтернет-магазин під час здійснення замовлення товарів

Інтернет-магазин отримуватиме у відвідувачів Сайту наступні персональні дані за посередництвом Сайту та інших форм зв'язку, у випадку здійснення Замовлення:

 • Ім'я

 • Номер телефону

 • Адреса електронної пошти

 • Місто доставки

 • Службу доставки Замовлення 

Вказання цих даних є добровільним, та необхідним для здійснення Замовлення в Інтернет-магазині.

 

Особи, які надали свої персональні дані мають право доступу до змісту своїх персональних даних та право до їх зміну або видалення з бази даних Інтернет-магазину.

 

Надання інформації

З метою реалізації договорів Інтернет-магазин може надавати доступ до зібраних від користувачів Сайту даних партнерам, за допомогою яких Інтернет-магазин реалізовує надання супутніх послуг зокрема щодо відправки замовлених товарів кур’єрськими службами доставки, здійснення оплати за товари через платіжні сервіси, обслуговування рекламації тощо. У таких випадках кількість переданої інформації обмежується до необхідного мінімуму.

Доступ до поданої інформації може надаватися компетентним органам влади, якщо цього вимагає діюче законодавство України.

 

Заходи збереження персональних даних

Інтернет-магазин докладає всіх можливих зусиль, для захисту отриманих персональних даних від доступу третіх осіб. Одночасно Інтернет-магазин звертається до користувачів Сайту, щодо дотримання правил безпеки при відвідуванні інтернет сайтів та сервісів для забезпечення збереження власних персональних даних.

 

Права власників персональних даних

Власники персональних даних мають право вимагати інформацію про зміст їхніх даних, які зберігаються Інтернет-магазином, а також право вимагати зміни, блокування або видалення даних, а також право на усунення помилок, доповнення або актуалізацію даних. Власники персональних даних мають право звернутися з вимогою не використовувати персональні дані в маркетингових цілях. З цією метою необхідно звернутися до Інтернет-магазину з відповідною заявою.

 

Інші сайти

В рамках Сайту можуть з'являтися посилання на інші сайти. Такі сайти діють та адмініструються незалежно від Сайту. Ці сторінки можуть мати власну політику конфіденційності, з якою рекомендується ознайомитися. Інтернет-магазин не несе відповідальності за правила поводження з даними в межах цих інтернет-сторінок.

 

Питання і пропозиції 

Питання і пропозиції, щодо цієї Політики конфіденційності, можна надіслати за посиланням https://www.mstones.com.ua/site/default/contact