Якщо виникло запитання,
зв'яжіться з нами:
тел. (093) 564 78 81
Пн-Нд 10:00 - 20:00

Компанія mStoneS заснована в 2015 році, і з цього часу наша продукція прикрасила понад тисячу інтер'єрів. А все починалося зі захоплення культурою Далекого Сходу та великої пристрасті до подорожей, що дозволили поєднати бізнес із задоволенням. Численні поїздки до Південно-Східної Азії, головним чином Індонезії, привели до співпраці з місцевими майстрами.


З кожної поїздки ми хотіли привезти частину побаченого додому, щоб відчувати отримані емоції знову і знову - так і виникла ідея створення компанії, що пропонувала б унікальну продукцію для природних інтер'єрів.
Бажаючи поділитися з Вами дечим з цієї екзотики, ми продаємо кам'яні мозаїки, раковини та аксесуари, вироблені індонезійцями, які мають багаторічний досвід ручної обробки натурального каменю. Місцеві ремісники вибирають високоякісні камені, обробляють їх вручну, сортують за кольором, формою та розміром. Саме так створюються дивовижні мозаїки та унікальні умивальники, створені для задоволення очей у Вашому домі.


Ми цінуємо нашу репутацію, тому принципами нашої роботи є найкращий сервіс та виконання очікувань наших клієнтів. Наші професійні консультанти завжди допоможуть у виборі та розкажуть про особливості експлуатації нашої продукції.
Ми любимо свою справу, і робимо все, щоб наша продукція та наш сервіс викликами лише найпозитивніші емоції в наших покупців.


mStoneS - це природа у Вашому домі, це ексклюзив в кожному виробі, це затишок і гармонія, які Ви шукаєте.