Якщо виникло запитання,
зв'яжіться з нами:
тел. (093) 564 78 81
Пн-Нд 10:00 - 20:00

ONYX

Елегантно і незвично виглядає раковина з оніксу - красивого природного каменю. Матеріал відрізняється оригінальною фактурою і варіантами кольорів від світло-коричневого до бурого. Також буває зелених відтінків, в чорно-білій гамі або прозорим. Завдяки спеціальній обробці не темніє від води, зберігаючи свій природний колір. Має характерний малюнок зрізу у вигляді паралельних ліній. Вважається екологічним і досить практичним у застосуванні. Має тривалий термін служби, на що теж звертають увагу.

Стильні раковини з натурального онікса: відмінний вибір для ванни або кухні

Натуральний камінь давно користується популярністю при оформленні інтер'єрів. Різноманітна колірна гамма оніксу дозволяє використовувати мінерал для облаштування ванних кімнат або кухонь в класичних, сучасних стилях. Мийки і раковини, виготовлені з такого матеріалу, відрізняються:

  • оригінальною забарвленням - відтінки не повторюються;
  • унікальним малюнком - завдяки багатошаровій структурі мінералу;
  • хорошою міцністю - онікс твердіше мармуру;
  • тривалістю експлуатації.

Після обробки камінь набуває оригінальний відблиск, що нагадує скло. Для того, щоб було видно всю красу онікса, мийки виготовляються накладними. Найчастіше встановлюються на дерев'яні стільниці, комплектуються виливу під бронзу.

Особливості догляду

Щоб зі смаком оформити навіть невелику ванну кімнату / кухню, досить купити раковину з оніксу в Україні в стандартній жовто-коричневій кольоровій гамі. Завдяки спеціальній обробці внутрішня поверхня виробу буде ідеально відшліфованою до скляного блиску. Зовнішня - може бути фактурною або гладенькою, що залежить від дизайну раковини.

Сам онікс відрізняється досить щільну структуру і високу твердість. По міцності і стійкості до пошкоджень перевершує мармур. Матеріал абсолютно не вбирає вологу, виключає появу слідів від розлитого кави, чаю і навіть оцту. Виріб з такого мінералу буде довго служити в побуті за умови дбайливого поводження і правильного догляду:

  • рекомендується регулярно чистити раковину за допомогою м'якої гумової щітки;
  • додатково використовувати спеціальні миючі засоби по догляду за природним каменем;
  • виключати контакт з падаючими гострими або твердими предметами;
  • стежити за температурою води (такі раковини не люблять окропу).

При дбайливому використанні і дотриманні рекомендацій по догляду будь-яка раковина з оніксу (ціна вказана в каталозі) прослужить не один десяток років. При цьому збереже свою цілісність і природну красу.