Якщо виникло запитання,
зв'яжіться з нами:
тел. (093) 564 78 81
Пн-Нд 10:00 - 20:00

Вихідні або відпустку, які ми проводимо в тісному спілкуванні з природою за межею метушливого міста, і проходять неймовірно швидко, але встигають наповнити наcживою енергією і умиротворенням. Тому, то непідробне відчуття близькості природи, що несе заряд бадьорості і позитиву, багато хто прагне вдихнути в обстановку свого житла за допомогою оформлення інтер'єру в екологічному стилі.

Еко стиль спочатку створювався для того, щоб буквально «рятувати» жителів великих міст від напруги і негативу, викликаних прискореним ритмом життя, а також забрудненням екології. Крім цього, він володіє і іншими перевагами, про які ми хочемо розповісти в цій статті.

В еко стилі не місце пластику і полімерів, небажано також використовувати фарбування, в кращому випадку, можна застосувати грунтовку, морилку і лак.

Всупереч поширеній думці, сучасні високі технології невіддільні від екологічного стилю, адже вони спрямовані на збереження і гуманне поводження з природними ресурсами, наприклад, пральні і посудомийні машини економно витрачають воду і електроенергію.
Чистота матеріалів, прості лінії і форми є основними для еко стилю

 

Основні риси стилю:

Кольорова гама

Для створення еко стилю інтер'єр необхідно насичувати природними і похідними від них відтінками, а ось яскраві кислотні і складні поєднання використовувати неприпустимо.Ви вчините правильно, якщо будете використовувати чисті однозначні тони: деревний, пісочний, бежевий, білий, блакитний, сірий, синій, трав'яний, теракотовий, бурий, чорний в невеликій кількості, блідо-жовтий і інші. Просто постарайтеся вибирати такі кольори, виходячи з того, як вони виглядають в природному оточенні живої природи (синє небо, приємна зелень листя, блакить водойми, сіро-бура кора дерев).

Матеріали
Еко стиль для оформлення інтер'єру має на увазі застосування природних матеріалів. Це тверда якісна деревина, натуральний камінь, скло, ковка, керамічна плитка. Дерево і натуральний камінь - першочергові матеріали, які вказують на присутність еко стилю в інтер'єрі, тому, найчастіше, їх використовують у великій кількості для оформлення стелі, підлоги, стін, меблів.


Меблі та аксесуари
При виборі  меблів звертайте увагу не тільки на природу матеріалу, але і форму предметів, які збираєтеся придбати. Прості, навіть кілька примітивні форми столів, ліжок, крісел і стільців, шаф і диванів, чи раковина з натурального каменю у ванній красномовно вкажуть на свою приналежність до  еко стилю. При цьому, обробка предметів цілком може бути ніби незавершеною і грубої, лише підкреслює характерну фактуру матеріалів. Для декору вибирайте всілякі кошики і скрині, плетені з ротанга і лози, керамічний або скляний посуд, вази і графіни, вовняні килимки і солом'яні циновки, лляний  і бавовняний текстиль, бамбукові ролети. Рослинні мотиви на шпалерах і текстилі, посуді чи килимках, будуть надзвичайно органічно вписуватися в еко інтер'єр, будучи душевним завершенням природного образу.