Якщо виникло запитання,
зв'яжіться з нами:
тел. (093) 564 78 81
Пн-Нд 10:00 - 20:00

Як Ви знаєте, натуральний камінь є надзвичайно привабливим і універсальним матеріалом, який використовується для дизайну інтер'єру. Він також успішно застосовується в садах, де його довговічність і декоративна краса є дуже потрібними характеристиками.

Коли настає весна і сонце приємно пригріває та пробуджує природу до життя. Це пора, коли ми проводимо все більше і більше часу в саду, роблячи необхідні весняні впорядкування та прибирання. Це час, коли впроваджуємо в життя всі наші ідеї, що виникли взимку. Сучасні тенденції говорять про використання природного каменю, всюди, де це можливо, в тому числі і в саду. Можливостей використання каменю в екстер'єрі дуже багато - від кам'яних скульптур і фонтанів до сходів і стін.

Стежки

Мозаїка або кам'яні плити, що покривають шлях саду стають все більш поширеним варіантом. Стежки з каменю не тільки надзвичайно міцні, але і виглядають на відмінно, особливо, коли їх викласти в фантастичні узори. Однак слід пам'ятати про необхідність обробки каменів спеціальними засобами захисту перед укладанням їх на землі. Це дозволить запобігти потраплянню вологи і появі грибків на камені. Якщо Ви хочете встановити великі плоскі плити, зверніть увагу, щоб вони мали достатню товщину, щоб уникнути тріскання.

Гриль, камін, пічка

Подвіря це місце для релаксації, а у весняно-літньому сезоні воно також стає місцем зустрічей. Залежно від розміру подвір'я та Ваших уподобань, можете побудувати камін, гриль або пічку. Але незважаючи на те, що Ви вибрали, один з цих варіантів повинен бути, як для приготування їжі на відкритому повітрі так і для створення особливої товариської атмосфери. Для того, щоб отримати ефект найбільш наближений до природного, для оздоблення грилю чи каміну доцільно використовувати природний камінь - або гальку або мозаїку, спеціально підготовленої форми. Властивості каменю для місця з вогнем незаперечні - ніякий інший матеріал так добре не поєднується з природою, але і одночасно є настільки витривалим до температури.

Альпінарії

Кам'яні гірки є популярним і дуже цікавим місцем у саду чи на подвір'ї. Кам'яні гірки змінюють нудну і плоску місцевість на дику природу, екзотичне місце, повну різноманітність пагорбів і низин. В основі цих творів мистецтва, в доповненні відповідними рослинами, лежить натуральний камінь. Все що природне гарно поєднується - Ви можете повторювати це як мантру. Чи є щось краще, більш гармонійне поєднання, ніж камінь і рослини? Хіба що тільки рослини і вода. Врешті, Ви часто можете зустріти красиву комбінацію альпінаріїв з водоймами, в оточенні каменів.

Камінь не тільки в будинках, але і в саду може бути використаним в безлічі варіантах, і у всіх він буде гармонійно поєднаний з природою і рослинами. Камінь зробить Ваше подвір'я цікавим та неповторним.  Неважливо чи вибираєте Ви мозаїку з каменю, сланцю або гальки - ідеї і натхнення не важко знайти.