Якщо виникло запитання,
зв'яжіться з нами:
тел. (093) 564 78 81
Пн-Нд 10:00 - 20:00

Створення власного життєвого простору вимагає ідей, фінансових вкладень, витрат часу, а також обдуманих рішеннь. Саме від цих рішень залежить якість нашого благополуччя, відпочинку, і навіть щасливого сімейного життя. Обережність і уважність, з якою ми вибираємо партнера в житті, також відноситься і до вибору облаштування будинку чи квартири. Ми не вибираємо шаблонні речі, тільки на один або два сезони. Наші легше чи важче зароблені гроші, ми вкладаємо в речі тривалого користування, високу якість, добре виготовлені, красиві і унікальні вироби. Саме такими є раковини з річкового каменю RIVER STONE

Їхня унікальна і оригінальна краса викликає у нас глибоке задоволення, яке приходить від потрібного нам зв'язку з природою. Річкове каміння, як і будь-які інші твори природи, є унікальним, винятковим та незвичним. Цей факт сам по собі робить ванну кімнату, в якій встановлено умивальник з річкового каменю, - особливо затишною, ексклюзивною, розкішною, і не тільки. Раковини RIVER STONE розроблені природою, їх форми створює вода, течія річки. Після старанного відбору і ручної обробки вмілими майстрами з Індонезії, ці раковини стають витворами мистецтва, що створені спільно природою і людиною. 

 

Кам'яна раковина створює надзвичайно гармонійну композицію в поєднанні з кам'яною мозаїкою (будь то з гальки, або кісточки), що розташована на стіні біля раковини чи душової кабінки. Інший матеріал, який ідеально пасує до натурального каменю є дерево, тому раковина RIVER STONE, розташована на дерев'яній стільниці буде одночасно стильним і функціональним рішенням. Варто відзначити також, що правильно підібране дзеркало, буде додатково посилювати красу кам'яного умивальника.

Натуральний камінь у ванній кімнаті, чи то в формі раковини, мозаїки, або мильниць є свого роду оберегом затишку, який перетворює кімнату, яка використовується для особистої гігієни в приватний Spa салон, де завжди гостює відпочинок і очищення, де ми дбаємо про чистоту як фізичні, так і духовну.