Якщо виникло запитання,
зв'яжіться з нами:
тел. (093) 564 78 81
Пн-Нд 10:00 - 20:00

Ми спостерігаємо дуже цікавий рух тенденцій дизайну інтер'єру, які свідчать про те, що соціальні тенденції змінюються. Ми йдемо від трудоголізму, постійного прагнення до наступних етапів успіху. Ми хочемо зупинитися, щоб трохи відпочити.

Тенденції дизайну інтер'єру це авторитетний вказівник щодо змін смаків, потреб людей і, таким чином, - менталітету суспільства.

До недавнього часу панувала суворість, мінімалізм, холодні кольори, які зовсім не сентиментальні, ніяких особистих аксесуарів. Інтер'єр огортав нас стерильним, постіндустріальним, безособовим, бетонними декорами, важкою структурою. Дизайн йшов нога в ногу із зароблянням грошей і вимогами громадськості. До недавнього часу, прагнення до професійного успіху і кар'єри затемнювало кожен аспект життя.

Сучасні тенденції, ширший розвиток особистості, кажуть про новий голос - зупинитися, розслабитися, досліджувати і любити себе, пам'ятайте, що життя дійсно важливе... Приватне життя знову стає важливим, ми хочемо повернутися додому раніше, тому ми прагнемо створити простір, який включає теплу атмосферу, комфорт та релаксацію.

Вітальня це простір, який є центром сімейного життя. Багато хто стверджує, що він на кухні, але, можливо, це пов'язано з тим, що в цих людей немає вітальні або у їхній вітальні: нав'язливо зручні дивани з тисячами ефектних, пухнастих, візерункових, барвистих, елегантних подушок, чия наявність є абсолютною необхідністю в цьому сезоні.

Диван є найбільш важливим предметом меблів у вітальні і незалежно від моди - на ньому повинно бути зручною. Важливо, щоб висота меблів відповідала росту користувачів - спинка сидіння не може бути надто низькою, в іншому випадку вона постійно буде викликати напруження м'язів живота і стане причиною формування неправильної постави. Людям невеликого росту, варто звернути увагу на те, чи вони сидячи на дивані торкаються ногами землі, в той час як високі люди, сидячи на занадто низькому дивані, будуть відчувати сильний дискомфорт при вставанні. Також важливо яким матеріалом покриті меблі - зі шкірою чи окремими видами шкірзамінника часто немає достатнього зчеплення одягу з поверхнею дивану і людина сповзає на ньому.  Досконалими в оббивних матеріалах будуть затишні, теплі кольори, які також ідеально підходять для інтер'єру вітальні загалом. Звичайно, розмір дивану залежить від розміру і розподілу простору у вітальні. Зазвичай ми розташовуємо його перед стіною з телевізором. У зв'язку з цим важливою є відстань від телевізора до дивану, якщо вона значна, то немає перешкод, щоб телевізор був великим.

 

В даний час надзвичайно модними є цікаве декорування стіни з телевізором, і серед найбільш популярних варіантів є шпалери, коркове дерево або натуральний камінь - мозаїка. Камінь відноситься до тенденції повернення до природи, вона вічна і невибагливо естетична. Аксесуари з каменю гармонійно доповнять природній образ вітальні.

Прекрасним доповненням інтер'єру вітальні, куди Ви захочете щоразу повертатися, буде гарний стіл з дерев'яною або скляною стільницею; яскраві, зелені рослини в кам'яних горщиках; дерев'яна підлога з природним кольором; вироби ремісників і книги на полицях, та висячі і стоячі лампи, що випромінюють затишне світло. І, звичайно ж, душевний спокій, що виникає в результаті усвідомлення того, що ви тут і зараз; Ви відчуваєте як ваше тіло розслабляється все більше і більше.