Если возник вопрос,
свяжитесь с нами:
тел. (093) 564 78 81
Пн-Нд 10:00 - 20:00

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Наведений нижче текст є договором між інтернет-магазином, сайт якого розміщений в мережі Інтернет за адресою http://www.mstones.com.ua/ , що надалі має назву «Інтернет-магазин», і користувачем послуг Інтернет-магазину, що має назву надалі «Покупець», і визначає умови купівлі-продажу товарів Покупцем через сайт Інтернет-магазину.

 

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець).

1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Інтернет-магазину, користувач стає Покупцем.

 

2. Терміни та визначення

2.1. Інтернет-магазин – Фізична Особа Підприємець Гаврилюк Андрій Богданович, зареєстрований відповідно до Законодавства України, що оперує сайтом, розміщеним в мережі Інтернет за адресою http://www.mstones.com.ua/ 

2.2.Товар – опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів.

2.3. Покупець – фізична особа, яка досягла повноліття, яка отримує інформацію від Інтернет-магазину, яка розміщує замовлення на пошук, комплектацію та резервування Товарів, які представлені на сайті Інтернет-магазину, для цілей не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, чи юридична особа / фізична особа- підприємець.

2.4. Замовлення – оформлена і розміщена заявка Покупця, адресована Інтернет-магазину, на пошук, комплектацію та резервування Товарів, для подальшої купівлі Покупцем.

2.5. Сайт – сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера, і програмних модулів, об'єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет за адресою http://www.mstones.com.ua/, і містить всі ознаки публічної оферти з пошуку, комплектації і резервування Товарів обраних Покупцем на сайті.

 

3. Предмет договору

3.1. Цей договір визначає порядок взаємодії та умови надання Інтернет-магазином послуг Покупцеві, грунтуючись на його прагненні, бажанні і можливості скористатися послугами пошуку, комплектації і резервування Товарів, а також на прагненні Інтернет-магазину надати Покупцеві потрібну йому інформацію, знайти і укомплектувати Товари згідно Замовлення Покупця, і зарезервувати їх для подальшого придбання Покупцем.

3.2. Інтернет-магазин надає Покупцеві наступні послуги:

3.2.1. Пошук, комплектація і резервування Товарів на підставі Замовлення, оформленого Покупцем на Сайті і підтвердженого Інтернет-магазином

3.3. Інтернет-магазин здійснює продаж і доставку Товарів за допомогою кур'єрських служб доставки. Зазначені на Сайті ціни на Товари включають в себе вартість послуг пошуку, комплектації і резервування товарів.

3.4. Покупець погоджується з умовами цього договору в момент оформлення Замовлення на сайті Інтернет-магазину шляхом натискання кнопок «Підтвердити замовлення», або шляхом підтвердження Замовлення через операторів колл-центру Інтернет-магазину за номером телефону вказаному на Сайті, або шляхом надсилання відповідного повідомлення (SMS, повідомлень у Viber, WhatsUp та інших сервісів, що передбачають можливість надсилання інформаційних повідомлень) на контакт Інтернет-магазину у цих сервісах, чим виражає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. 

3.5. При неможливості виконання Замовлення, Інтернет-магазин залишає право скасувати Замовлення в односторонньому порядку або продовжити термін його виконання, з відповідним повідомлення Покупця.

 

4. Правила роботи з Сайтом

4.1. Покупець може переглядати зміст Сайту, оформляти замовлення, а також користуватися іншими його сервісами.

4.2. При здійсненні замовлення Покупець вводить такі дані:

· Ім'я

· Номер телефону

· Адреса електронної пошти

· Місто доставки

· Службу доставки Замовлення 

4.3. Покупець зобов'язується надати відповідну дійсності, точну і повну інформацію. Інтернет-магазин не несе відповідальності за точність і правильність інформації, залишеної Покупцем при здійсненні Замовлення.

4.4. Інтернет-магазин має право відмовити Покупцеві в користуванні послугами Інтернет-магазину, якщо у нього будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а так само за умови несумлінної поведінки (наприклад, порушення умов цього договору, або ін.).

4.5. Заборонено використовувати Сайт в протизаконній і забороненій діяльності. Покупці Інтернет-магазину погоджуються дотримуватися законів України і норми поведінки, прийняті в мережі Інтернет, а саме, але не обмежуючись, розміщенням на Сайті матеріалів екстремістського, порнографічного чи іншого характеру, що зачіпає і / або ущемляє честь, гідність і / або ділову репутацію третіх осіб і порушують загальноприйняті норми моралі, а також розміщувати рекламну інформацію без дозволу Інтернет-магазину.

 

5. Порядок оформлення Замовлення

5.1. Покупець оформляє Замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів у віртуальну корзину і натискаючи кнопку «Оформити замовлення», або через операторів колл-центру Інтернет-магазину за номером телефону вказаному на Сайті, або шляхом надсилання відповідного повідомлення (SMS, повідомлень у Viber, WhatsUp та інших сервісів, що передбачають можливість надсилання інформаційних повідомлень) на контакт Інтернет-магазину у цих сервісах. 

5.2 Після отримання Замовлення відповідальними особами Інтернет-магазину здійснюється перевірка наявності та якості замовленого Товару. Після отримання позитивних висновків перевірки, Інтернет-магазин підтверджує Замовлення, шляхом надання Покупцю відповідної інформації.

 

6. Порядок оплати

6.1. Оплата Покупцем за замовлені на сайті Товари відбувається в наступному порядку: 

6.1.1 Після підтвердження замовлення Покупець вносить не менше 20% вартості товару авансом. За бажанням Покупця після підтвердження замовлення оплата за Товар може бути проведена в повному обсязі авансом.

6.1.2 Оплата залишку вартості замовлення, за вирахування авансового платежу відповідно до п. 6.1.1 здійснюється за бажанням Покупця в день відправки замовлення Інтернет-магазином або при отриманні замовлення у кур’єрській службі доставки.

6.2. Загальна вартість Замовлення, що включає повну вартість Товарів і послуг Інтернет-магазину, дорівнює сумі, що підлягає оплаті і вказується на Сайті або зазначається в рахунку фактурі, що надсилається Покупцю при підтвердженні Замовлення.

6.3. Оплата за замовлення здійснюється шляхом внесення платежу на рахунок Інтернет-магазину через платіжні сервіси розміщені на Сайті; або шляхом оплати виставленого рахунку фактури із зазначенням реквізитів платіжної картки або реквізитів рахунку; або за шляхом проведення оплати за допомогою платіжних сервісів кур’єрських служб доставки, що здійснюють доставку замовлення 

6.4. Перехід права власності до Покупця на замовлені Товари відбуваються після здійснення Покупцем повної оплати за ці Товари.

 

7. Порядок доставки замовлення

7.1. Доставка замовлених Товарів в межах території України здійснюється кур’єрськими службами доставки. Покупець самостійно обирає кур’єрську службу доставки для доставки замовлення, серед запропонованих Інтернет-магазином. За узгодження між Інтернет-магазином та Покупцем допускається відправка іншими кур’єрськими службами доставки або доставка іншими способами.

7.2. Відправлення замовлених товарів Інтернет-магазином здійснюється в наступні строки:

7.2.1 якщо замовлений Товар знаходиться на складі Інтернет-магазину в Україні – до 2-х робочих днів від підтвердження Замовлення та оплати авансу відповідно до п. п. 6.1.1 та 6.3 цього Договору.

7.2.2 якщо замовлений Товар знаходиться на складі з-за кордоном – до 14-ти календарних днів від підтвердження Замовлення та оплати авансу відповідно до п. п. 6.1.1 та 6.3 цього Договору.

7.3 У випадках неможливості відправлення Замовлення у строки визначені п. п. 7.2.1 та 7.2.2, Інтернет-магазин має право збільшити термін відправки Замовлення, з відповідним повідомленням Покупця.

7.4 Оплату послуг кур’єрської служби доставки пов’язаних із доставкою і оплатою Замовлення (включаючи, але не виключно: послуги з перевезення Замовлення, особливого пакування товару згідно вимог кур’єрської служби, зберігання Замовлення на складі служби доставки, комісії за оплату послуги «наложений платіж») від Інтернет-магазину до Покупця в межах України здійснює Покупець. Якщо замовлений Товар знаходиться на складі з-за кордоном, Інтернет-магазин здійснює його доставку в Україну за власний кошт.

 

8. Гарантія на товари

8.1 На придбані Товари Інтернет-магазином надається гарантія на наступні терміни:

8.1.1 – раковини з каменю та дерева – 18 міс. з дня отримання Товару;

8.1.2 – мозаїка з каменю та інші вироби з каменю (крім раковин) – 6 міс. з дня отримання Товару;

8.1.3 – інші вироби з дерева (крім раковин) та інших матеріалів – 3 міс. з дня отримання Товару.

8.2 Гарантія застосовується тільки у випадках, якщо придбаний Товар використовувався за призначення з дотриманням типових для цього Товару заходів з використання та дотриманням наданих Інтернет-магазином інструкцій щодо використання. Гарантія не застосовується у випадках механічних пошкоджень Товару, що завдані Покупцем, або особами, які здійснюють доставку, монтаж чи використання Товару.

8.3 У випадку настання гарантійного випадку, розмір, вид та порядок компенсації (заміна, ремонт, надання знижки тощо) за гарантійним випадком узгоджуються між Інтернет-магазином та Покупцем.

 

9. Умови повернення.

9.1. Повернення і обмін на інші товарів Покупця здійснюється в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

9.2. Придбані товари, що повертаються або обмінюються не повинні бути у використанні, а також повинно бути збережено упакування та маркування товару.

9.3. Придбані Товари, що повертаються або обмінюються повинні бути доставлені на вказане Інтернет-магазином відділення кур’єрської служби доставки. Доставка Товарів до Інтернет-магазину, що повертаються або обмінюються, а також зворотня доставка до Покупця Товару для обміну, здійснюється за кошт Покупця.

9.4. Кошти за повернутий Товар, повертаються Покупцеві протягом 3 банківських днів з дня отримання Інтернет-магазином Товару. Повернення коштів здійснюється узгодженим між Інтернет-магазином та Покупцем способом (в тому числі але не виключно шляхом переказу коштів на рахунок Покупця, за допомогою платіжних сервісів кур’єрських служб доставки при отримані повернутого Товару, шляхом надання знижки на наступну покупку тощо). Якщо оплата за Товар була проведена через платіжні сервіси розміщені на Сайті, повернення коштів за Товар, що був повернутий Інтернет-магазину, відбувається з врахуванням вимог платіжного сервісу, через який була проведена оплата за Товар.

 

10. Конфіденційність і захист персональних даних

10.1. При здійсненні замовлення Покупець надає Інтернет-магазину достовірні персональні та контактні дані, зокрема зазначені в п.4.2. цього Договору, але не обмежуються ним.

10.2. Надаючи свої персональні дані при здійсненні замовлення, Покупець дає Інтернет-магазину свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди, відповідно до законодавства України щодо захисту персональних даних.

10.3. Інтернет-магазин використовує отримані персональні дані для оформлення продажу Товару та надання послуг, визначених цим договором, для просування продажу, що здійснюється Інтернет-магазином, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.

10.4. Інтернет-магазин зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Інтернет-магазином інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.

10.5. Якщо Покупець не бажає, щоб Інтернет-магазин продовжував обробляти персональні дані, то Покупцеві необхідно звернутися із відповідною заявою до Інтернет-магазину. 

 

11. Інформаційні повідомлення

11.1.Здійснюючи замовлення Товарів, Покупець надає Інтернет-магазину згоду на отримання інформаційних повідомлень від Інтернет-магазину і його партнерів, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, за допомогою служби коротких повідомлень (SMS, повідомлень у Viber, WhatsUp та інших службах, що передбачають можливість надсилання інформаційних повідомлень) і електронної пошти.

11.2. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання розсилки інформаційних повідомлень, повідомивши про це Інтернет-магазин.

 

12. Правила використання матеріалів, розміщених на Сайті

12.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші захищені  законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.

12.2. Весь зміст Сайту охороняється законодавством України.

12.3. Покупець не має права без згоди Інтернет-магазину використовувати матеріали, розміщені на Сайті, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або уступці, створювати вторинні документи та ін.

 

13. Інші умови

13.1. Цей договір укладено на території України і підпорядковується матеріальному праву України.

13.2. Цей договір набуває чинності з моменту погодження Покупцем з умовами Договору відповідно до п. 3.4 і діє до моменту відкликання погодження публічної оферти, але не раніше ніж до повного виконання зобов’язань Сторін за цим Договором.

13.3. Недійсність будь-якого пункту або частини цього Договору не веде до недійсності Договору в цілому.

13.4. Всі суперечки, що виникають між Покупцем та Інтернет-магазином, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет-магазин можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства України.

13.5. Інтернет-магазин має право вносити зміни в текст цього Договору на власний розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (діюча) редакція договору завжди доступна на Сайті.